רקדן בטן למסיבת רווקות - אטרקציה למסיבת רווקות

רקדן בטן למסיבת רווקות

 

שלום לך מארגנת מסיבת רווקות יקרה , בטח את מתחילה להצטער על הרגע הזה שהתנדבת להפיק מסיבת רווקות לחברתך או לאחותך , זו מלאכה לא פשוטה לארגן מסיבת רווקות .להתחיל לחשוב איזו הפעלה תקלע לטעמה של הכלה וחברותיה ?? האם יאהבו או לא יאהבו ?? האם סקסולוגית או דראג קווין שיעשו שואו ושמח ?? כל אחת רוצה לארגן מסיבת רווקות לחברתה מהאגדות .ושכולן יהנו ושתהיה מסיבת רווקות בלתי נישכחת שידברו עליה גם לאחר החתונה . אין כמו לפנק את הכלה וחברותיה בהפעלה של רקדן בטן .

בהפעלה אחת גם רוקדים ומשתוללים וגם לומדים לרקוד ריקודי בטן וצעדים במחול המזרחי והכי חשוב הכלה לא תתבעס ולא תהיה מובכת מההפעלה הזו .שרי רקדן בטן מעניק לך מארגנת מסיבת הרווקות את דיסק ההפעלה ביום האירוע או שמשמיעים את המוזיקה מהיוטיוב כי כבר התקדמנו מהעידן של הדיסקים בכדי לשמור על אפקט ההפתעה . שרי רקדן בטן מתחיל את הערב בכניסה מרשימה ומפתיעה עם כל מיני גימיקים השמורים במערכת על מנת שלא יועתק חחח זה סוד כמוס . שרי רקדן בטן רוקד כמה סגנונות ריקוד : ריקוד עם מקל צעיף ושאר אביזרי ריקוד . כל ההפעלה מתמקדת סביב הכלה והכלה תמיד נמצאת במרכז העיניינים וכולנו עוטפים את הכלה בהמון ריקודים שמחה ואושר ומשגעים אותה ומרקידים אותה עד שהיא תדע לרקוד ריקודים בחתונה .

שרי רקדן בטן תמיד מגיע עם עוד מישהי שעוזרת לו בהפעלה , נוכחות של אישה תמיד תורמת לבנות לתחושת הנוחות לרקדן בטן שרי חשוב שתרגישו בנוח ותהנו . בהמשך שרי רקדן בטן רוקד עם כלת השימחה בדואט משותף ולאחר מכן מעביר לכלל המשתתפות סדנא בלימוד ריקודי בטן (מחול מזרחי ) עם כל מיני טיפים בריקוד וכיצד לצאת מושלמות בצילומי הוידיאו של החתונה . הסדנא מועברת באווירה של חפלה שמח וכיף ,עם יחס אישי , חיוכים וצחוקים עם הומור מתובל ,פירוט של התנועות והדגמה שלהם עם דגש על פיתוח יכולת האילתור . שרי רקדן בטן מלמד אתכן ריקוד קבוצתי שאותו תוכלו לרקוד ביום החתונה ולהפתיע את אורחי החתן והכלה בריקוד מדליק ומקפיץ .

בכל הפעלה למסיבת רווקות שרי הרקדן בהפעלה מתאים את ההפעה של מסיבת הרווקות במיוחד בשבילכן עם המון תיחכום ויצירתיות ודגש על שיתוף חברותיה של הכלה וכל הסובבים אותה . לשרי רקדן בטן חשוב שתהנו ותהיו מרוצות ולהפעלה של שרי הרקדן אתן צריכות להכין : המון מצב רוח , מערכת הגברה , מקום לרקוד , מאוורר או מזגן בשלוף , אלכוהול להשקות קצת את הבנות כי לאלכוהול יש קצת אפקט שהוא משחרר את הבנות ויגרום להן להשתחרר (חשוב לא לשתות יין כי ליין יש אפקט מרדים אבל גם אם תרדמו יש לשרי הרקדן את הכלים שיעירו אתכן מהשינה ) .

לרקדן בטן למסיבת רווקות שרי יש המון ניסיון בתחום ההפעלות למסיבת רווקות . רקדן בטן שרי הוזמן למסיבת רווקות של נשים שהן לקויות שמיעה , על אף היותן לא שומעות הבנות מאוד נהנו מהיחס החם והאישי של שרי רקדן בטן ומאוד התפעלו מהנתינה וקבלת השונה ( בתכלס כולנו אנשים שבאנו להנות וכולנו שווים ומגיע לכולם לשמוח ולהנות ואף מכשול לא יכול לעמוד בדרכו של שרי הרקדן מלשמח אתכן .

שרי רקדן בטן הוא רקדן לכל סוג של אירוע ובעל פתיחות לקבלה של כל סוגי האנשים מכל המגזרים והמינים .לרקדן בטן שרי היו הפעלות בקרב הקהילה הגאה  , לא משנה מי אתם ומהי הנטייה המינית שלכם לכולם מגיע להנות ולשמוח וללמוד לרקוד . שרי הרקדן יתן לכם טיפים בכדי שהאירוע שלכם יהיה מושלם בהצלחה באירגון מסיבת הרווקות ונתראה בשמחות .

להזמנות חייגו 0503005077