רקדן בטן ליום הולדת - אטרקציה ליום הולדת - הפתעה ליום הולדת

לקרובת משפחה או חברה טובה יש יום הולדת ואתם רוצים להפתיע אותה במתנה מקורית מיוחדת ?? שרי רקדן בטן עושה ימי הולדת לנשים , ימי הולדת לילדות , ימי הולדת למתבגרות , ימי הולדת לאנשים מהקהילה הגאה ולכל המגזרים . שרי רקדן בטן נכנס להופעה באפקט של הפתעה , לאחר מכן ירקוד עם כלת השימחה בסולו תופים מעלף .בהמשך ירקוד כמה סגנונות ריקוד : ריקוד עם מקל , ריקוד צעיף וסאגאט .בהופעותיו שרי מחליף שלל תלבושות ומוסיף אלמנטים שיהפכו את מסיבת יום הולדתכם לאירוע חגיגי , מרהיב ושמח .

בכל הפעלת יום הולדת רקדן בטן שרי בונה הופעה אישית שתתאים בדיוק לרצונותיו ולאופיו של הלקוח/ה כאשר האירוע סובב סביב חוגג/ת יום ההולדת .שרי רקדן בטן מופיע עם המון אנרגיות ויתן לכם להתחבר לריקוד , לחוש את המוזיקה ולהנות מכיף ,שמחה ואושר עילאי ביום המיוחד הזה שלכם .רקדן בטן שרי מביא איתו המון צעיפים עם מטבעות לכל הנוכחים ובמהלך הערב הוא מעביר סדנא ללימוד ריקודי בטן צעדים בסיסיים למתחילות במחול המזרחי ככה שכולם רוקדים גם אם אין להם ידע בריקודי בטן ושלל גימיקים והפתעות ששרי הרקדן שומר לכם כהפתעה שתופתעו באירוע עצמו .אנשים מאוד מתפעלים מהנוכחות העוטפת והמחבקת של רקדן בטן שרי והיחס האישי החם ששרי הרקדן משרה על הסובבים אותו .

ישנם המון רקדנים ורקדניות בטן פשוט יש רקדן בטן אחד והוא שרי הרקדן בטן שישגע לכם את האירוע ויגניב אתכם בריקודים שאתם לא תבינו מאיפה הכוחות והאנרגיות הטובות מגיעות .