רקדן בטן ליום הולדת - אטרקציה ליום הולדת - הפתעה ליום הולדת

לקרובת משפחה או חברה טובה יש יום הולדת ואתם רוצים להפתיע אותה במתנה מקורית מיוחדת ?? שרי רקדן בטן עושה ימי הולדת לנשים , ימי הולדת לילדות , ימי הולדת למתבגרות , ימי הולדת לאנשים מהקהילה הגאה ולכל המגזרים . שרי רקדן בטן נכנס להופעה באפקט של הפתעה , לאחר מכן ירקוד עם כלת השימחה בסולו תופים מעלף .בהמשך ירקוד כמה סגנונות ריקוד : ריקוד עם מקל , ריקוד צעיף וסאגאט .בהופעותיו שרי מחליף שלל תלבושות ומוסיף אלמנטים שיהפכו את מסיבת יום הולדתכם לאירוע חגיגי , מרהיב ושמח .

בכל הפעלת יום הולדת רקדן בטן שרי בונה הופעה אישית שתתאים בדיוק לרצונותיו ולאופיו של הלקוח/ה כאשר האירוע סובב סביב חוגג/ת יום ההולדת .שרי רקדן בטן מופיע עם המון אנרגיות ויתן לכם להתחבר לריקוד , לחוש את המוזיקה ולהנות מכיף ,שמחה ואושר עילאי ביום המיוחד הזה שלכם .רקדן בטן שרי מביא איתו המון צעיפים עם מטבעות לכל הנוכחים ובמהלך הערב הוא מעביר סדנא ללימוד ריקודי בטן צעדים בסיסיים למתחילות במחול המזרחי ככה שכולם רוקדים גם אם אין להם ידע בריקודי בטן ושלל גימיקים והפתעות ששרי הרקדן שומר לכם כהפתעה שתופתעו באירוע עצמו .אנשים מאוד מתפעלים מהנוכחות העוטפת והמחבקת של רקדן בטן שרי והיחס האישי החם ששרי הרקדן משרה על הסובבים אותו .

ישנם המון רקדנים ורקדניות בטן פשוט יש רקדן בטן אחד והוא שרי הרקדן בטן שישגע לכם את האירוע ויגניב אתכם בריקודים שאתם לא תבינו מאיפה הכוחות והאנרגיות הטובות מגיעות .

רקדן בטן לחינה אטרקציה לחינה מרוקאית

 

חינה הוא אירוע מאוד משמח שבו כל המשפחה מתאחדת בכדי לשמוח ולהנות . בחינה שמים דגש על אלמנטים של מתוק , שמחה ,אושר. במהלך טקס החינה מברכים את הזוג שיהיה לו מתוק ושחיי הנישואין יעלו יפה ויהיו מתוקים מדבש .

טקס החינה נהוג בקרב עדות המזרח , בטקס זה מורחים הכלה והחתן את הידיים בחינה בצורה עגולה על כפות ידיהם כרמז לצורתו של מטבע כברכה לשפע ופרנסה . מריחת החינה על ידיי הכלה מסמלת פוריות - תקווה להריון וללידה .מריחת החינה על כפות ידיהן של חברות הכלה מסמלת את תקוותן להינשא בעתיד . טקס החינה מהווה מעבר בין חיי הרווקות לחיי הזוגיות .

מקור המילה חינה הוא צירוף המילים למצוא חן , בערב החינה הכלה צריכה למצוא חן בעיני חתנה המיועד . ביהדות פירוש נוסף לחינה הן שלושת המצוות שבהן מצווה האישה והן :

ח - חלה - מצוות הפרשת חלה מן הבצק .

י - ילדים - " פרו ורבו ומלאו את הארץ " .

נ - נידה - מצווה הקשורה בטהרת הגוף .

ה - הדלקת נרות שבת .

 

בחינה הדגש הוא לשמוח , לרוב תמצאו רקדנית בטן או רקדן בטן שישלהב את האורחים שלכם , שרי רקדן בטן הוא האטרקציה המרעננת לחינה . הוא מרקיד ומשמח את כולם ונכנס באפקט של הפתעה ככה שכל האורחים שלכם יהיו בהלם ומוקסמים מכמויות השימחה מההפתעה שאירגנתם להם . שרי רקדן בטן ירקוד עם הכלה והחתן בדואט משותף לאחר מכן יעבור לשגע את הקהל שלכם עם ריקודים באווירה של חפלה שמח וכיף . ירקוד המון סגנונות ריקוד .

כל מופע נבנה במיוחד ומותאם בהתאם לבקשות שלכם .המופעים הם מאוד מושקעים ומגוונים עם שלל תלבושות .שרי רקדן בטן יקפיץ אתכם עם סולו דרבוקות ישתף את הקהל במוזיקה מוכרת ומקורית .רחבת הריקודים תהיה עמוסה בחברים משפחה שיעשו לכם שמח ולא ירצו לעזוב את רחבת הריקודים . בהמשך עושים את טקס מריחת החינה החינה . רקדן בטן שרי מלווה את הכלה והחתן בריקוד עם קערת החינה והצלחות העמוסות בדברי מתיקה לרחבת הריקודים . 

שרי רקדן בטן

שרי רקדן בטן

 

 

להזמנות חייגו 050-3005077

שרי רקדן הבטן רוקד ריקודי בטן בכל סוגי האירועים : מסיבת רווקות, מקווה,חינה ,חתונה ,בר מצווה ,בת מצווה , ברית/ה , ימי הולדת, ערבי נשים ,מעביר סדנאות חוויתיות וכל אירוע משמח .

שרי רקדן הבטן רוקד ריקודי בטן מגיל ארבע , במהלך כל שנות חייו ספג את התרבות הערבית מהסרטים בערבית ששודרו בערוץ 1 . כילד נחשף שרי רקדן הבטן לריקודי בטן באירועים משפחתיים , בעדות המזרח נהוג להזמין רקדנית בטן לאירועים .הרקדנית שהיוותה לרקדן שרי השראה רבה היתה רקדנית הבטן ריקי צור שהיתה ידידת המשפחה והוזמנה להופיע בכל האירועים המשפחתיים של שרי הרקדן.

רקדן הבטן שרי תמיד אהב לרקוד ריקודי בטן ומוזיקה בערבית תמיד עניינה אותו וקסמה לו . אם תשאלו את שרי רקדן הבטן למה הוא מתחבר בריקודי בטן ?? הוא יענה שבריקוד בטן הוא מתחבר למוזיקה למילות השיר ולנשמה . בחדשות ערוץ 2 עשו על שרי הרקדן כתבה על גברים שעוסקים כביכול במקצועות נשיים.

רקדן בטן שרי למד לבד ריקודי בטן מצפייה בסרטים בערבית שבהם רקדו כל רקדניות הבטן המצריות כגון : נעימה עקף ,סאמיה ג'מאל, תחיה קריוקה , סוהיר זאקי , נגואה פואד ,פיפי עבדו , לוסי ,ראקיה חסאן ,פרידה פהמי , מונה סעיד ,זיזי מוסטפה , ראנדה קאמל , דינה ועוד ...

שרי רקדן בטן הוא רקדן מיוחד , בהופעותיו הוא משלב אלמנטים ייחודיים ומקוריים שלא ראיתם בשום הופעה של אף רקדנית או רקדן אחרים .רקדן בטן שרי מופיע ברחבי הארץ והעולם באירועים פרטיים . בהופעותיו של רקדן בטן שרי הוא מחליף שלל תלבושות ומוסיף אלמנטים שיהפכו את האירוע שלכם לחגיגי , גרנדיוזי ומלהיב . רקדן בטן שרי רוקד מגוון סגנונות ריקוד : ריקוד סעידי , ריקוד בלאדי , ראקס שארקי , חליגי ועוד . סגנונות שונים אלו הופכים את ההופעות של שרי הרקדן למגוונות חדשניות ומרעננות עם המון תיחכום וקריצה אל הקהל שצופים .

לכל אירוע שרי בונה הופעה אישית שתתאים בדיוק לאותו אירוע ולאופיו ולרצונותיו של בעל השמחה . שום הופעה של שרי הרקדן לא דומה לאחרת .רקדן בטן שרי מתייחס לקהל ולכל אירוע במלוא תשומת הלב .המוטו של שרי רקדן בטן בהופעותיו הוא שכולם יכולים לרקוד ולשמוח ולהתחבר לריקוד ולהרגיש את קצב המוזיקה מבפנים ולהנות מקסם הריקוד .

חלומו של שרי רקדן בטן היה לבקר במצרים בעיר קהיר , משגדל שרי רקדן בטן הגשים את חלומו וטס לקהיר בירת ריקודי הבטן של העולם הערבי . מה שהלהיב את שרי הרקדן בקהיר היו החאפלות בערבית האותנטיות , המוזיקה החיה שהתנגנה עם להקה מלאה שמנתה כעשרים נגנים עם המון כלי נגינה . בין כלי הנגינה ניתן למצוא : חליל ,חצוצרות ,אקורדיון , טאבלה , דרבוקות ,סאגט , תופים אורגן ,כינור , קאנון , דאף וכ'ו .

שרי רקדן בטן מאוד התפעל מאורח החיים המצרי שגדוש בהמון שימחה ודגש רב על הנאות החיים . במועדוני הלילה שביקר בקהיר שרי הרקדן היה צופה באנשים הרוקדים ברחבת הריקודים שרקדו ריקודי בטן וחקר את אופי הריקוד המצרי  .תוך כדי התבוננות רקדן בטן  שרי גם למד תנועות שאופייניות לסגנון ריקוד המצרי העממי הקלאסי .במהלך שהותו במצרים שרי רקדן הבטן גילה את נפלאות הריקוד המצרי הגברי , הגברים במצרים רוקדים מאוד יפה עם המון תיחכום ושילוב של המון תנועות ריקוד . שרי רקדן בטן נכח לדעת שבמצרים הגברים רוקדים יותר יפה מהנשים , ישנם המון רקדני בטן גברים שמובילים בתחום במצריים והם : טיטו סייף ,מחמוד רדה ,זאזא חסאן , מוחמד קזאפי , אחמד פאכרי , טומי קינג וכ'ו.

בחאפלות בערבית במצרים שרי רקדן הבטן ניתקלבכל הזמרים המפורסמים של מצרים שהופיעו בסרטים בערבית כמו : סעד איל זורייר ,אימהד בחרור , חכים , עומר דיאב ,אחמד עדוואיה , אישהם קריוקה , חמדה אילאל ועוד ..

במצרים שרי רקדן בטן נחשף לסגנון החליגי , הריקוד הזה אופייני לארצות המפרץ מדינות כמו : כווית ,סעודיה, דובאי ,בחריין .הנשים ירקדו כשהן מניפות את שערן לכל עבר והגברים ירקדו את הריקוד הזה כשהם לבושים בגלבייה לבנה עם כאפייה על הראש והמון תנועות אגן וראש מצד לצד .המוזיקה החליגית היא קיצבית לרוב השירים ידברו על אהבה .

במצרים שרי רקדן בטן למד המון על המחול המזרחי (ריקודי בטן ) , מצרים היא גן עדן לרקדני בטן ככה שמאוד מומלץ לחובבי ריקודי בטן לנסוע לשם .במהלך חקירתו את המחול המזרחי שרי רקדן בטן נסע לירדן לעמאן בכדי לספוג עוד רבדים מהתרבות הערבית . בעמאן שרי הרקדן גילה את הסגנון העירקי שזו מוזיקה בשילוב עם דבקה ירדנית והתפעל מאוד מיחסי השלום בין ישראל לירדן .בכל מדינה ששרי הרקדן ביקר הוא חקר את תחום ריקודי הבטן .

שרי רקדן בטן בשיטוטיו ברחבי האינטרנט גילה את אתר שיתוף הוידיאו יוטיוב שממנו התחיל לחקור לעומק את ריקודי בטן ומכל מדינה הוא מצא מוטיבים וקומבינציות חדשות עם המון משפטי תנועה ומוטיבים חוזרים בריקודי בטן . מהניתוח של עולם ריקודי בטן ( מחול מזרחי ) שרי הרקדן נכח לדעת שבריקודי בטן אין חוקים שהם חד משמעיים , כל רקדנית בטן או רקדן בטן מביעים את עצמם בריקודי בטן כראות עיניהם .השימוש בתנועות הריקוד הוא על פי שיקולו של האומן , רקדן אחד יזיז את האגן לצלילי נגינת חליל ורקדנית שנייה תזיז את הכתפיים לאותו הצליל .

רקדן בטן שרי השתתף בפסטיבלים רבים בארץ ובחו"ל : ב 2010 שרי השתתף בפסטיבל ריקודי הבטן שנערך במצרים שניקרא " אהלן וסהלן " בהפקתה של הרקדנית ראקיה חסאן .פסטיבל שבו משתתפים רקדניות בטן ורקדני בטן מכל העולם .ב 2010 שרי רקדן בטן השתתף בפסטיבל ריקודי הבטן שנערך בארץ בים המלח שניקרא " יא סאלאם " בהפקתה של הרקדנית בטן פיפי נס , בפסטיבל שרי הופיע במסגרת הבמה הפתוחה בדואט עם רקדנית בטן רחלי פרי . 

בשנת 2011 שרי רקדן בטן השתתף בפסטיבל הבינלאומי לריקודי בטן שנערך באילת שניקרא פסטיבל אילת  בניהולן של רקדניות הבטן אורית מפציר ויעל מואב .פסטיבל אילת הוא פסטיבל בינלאומי שמגיעות אליו רקדניות מכל העולם . האווירה היא ממש של הפנינג גדול של ריקודי בטן עם המון מורים מחו"ל ומהארץ ושלל מופעים של ריקודי בטן וסדנאות אמן .

שרי רקדן בטן במהלך כל לימודי הריקוד שם דגש רב על ההנאה מריקודי בטן . כששרי רוקד ריקודי בטן הקהל מרגיש את ההנאה שלו אשר מועברת אליו דרך חיוכו וריקודו הסוחף . שרי מאמין שכל רקדן בטן או רקדנית בטן מביאים איתם משהו הייחודי רק להם , אומנם הדרך היא אותה הדרך אבל ההגשה והתיבול בתבלינים תהיה שונה .

הרקדן שרי מעצב בעצמו לעצמו תלבושות לריקודי בטן  , שרי משקיע המון זמן ומאמץ ויוצר תלבושות ייחודיות עם המון חרוזים ומטבעות ושלל רעיונות הייחודיים רק לו . אם גם לכם יש את הרצון לתפור וליצור לכם משהו ייחודי משלכם אתם מוזמנים לבלוג של שרי הרקדן ולהתעדכן שם במאמרים מפורטים עם המון טיפים .

בשנת 2012 שרי רקדן בטן הוזמן ללמד בפסטיבל ריקודי בטן " חביבי יא עיני " בפסטיבל הופיע ולימד סדנא לריקוד מצרי שעאבי אסלי קישור יצורף מהסדנא ומהמופע .

בשנת 2012 שרי רקדן בטן העביר סדנא חפלתית בפסטיבל אילת

בשנים הבאות 2012 - 2015 שרי רקדן בטן כיכב בפסטיבלים בארץ והעביר סדנאות חוויתיות המדגימות טעימות מן הריקוד המצרי האסלי .

בשנת 2016 שרי רקדן בטן העביר סנאות אומן בפסטיבל דזרט רוז ועזר בהפקה והאירגון של הפסטיבל . 

 

ישנם המון רקדניות ורקדני בטן , מדוע תבחרו דווקא בשרי הרקדן ?? לשרי רקדן בטן יש ניסיון רב בתחום ריקודי בטן והפעלות חוויתיות בריקוד , שרי הרקדן מגיע עם המון שמחה חיוך , נתינה ואהבה לריקוד ובכלל ויסחוף אתכם לערב שכולו כיף והנאה .שרי רקדן בטן שם דגש על שיתוף הקהל עם המון תשומת לב ויחס אישי לכל אחת מהנוכחים והנוכחות ... זה מאוד נדיר לראות גבר רוקד ריקודי בטן במחוזותינו , אבל בינינו בלי שאף אחד ישמע בשרי רקדן בטן יש קסם מיוחד . בכדי לחוות ולהנות מקסמו החבוי חייגו 0503005077 .

 

רקדן בטן למסיבת רווקות

 

שלום לך מארגנת מסיבת רווקות יקרה , בטח את מתחילה להצטער על הרגע הזה שהתנדבת להפיק מסיבת רווקות לחברתך או לאחותך , זו מלאכה לא פשוטה לארגן מסיבת רווקות .להתחיל לחשוב איזו הפעלה תקלע לטעמה של הכלה וחברותיה ?? האם יאהבו או לא יאהבו ?? האם סקסולוגית או דראג קווין שיעשו שואו ושמח ?? כל אחת רוצה לארגן מסיבת רווקות לחברתה מהאגדות .ושכולן יהנו ושתהיה מסיבת רווקות בלתי נישכחת שידברו עליה גם לאחר החתונה . אין כמו לפנק את הכלה וחברותיה בהפעלה של רקדן בטן .

בהפעלה אחת גם רוקדים ומשתוללים וגם לומדים לרקוד ריקודי בטן וצעדים במחול המזרחי והכי חשוב הכלה לא תתבעס ולא תהיה מובכת מההפעלה הזו .שרי רקדן בטן מעניק לך מארגנת מסיבת הרווקות את דיסק ההפעלה ביום האירוע או שמשמיעים את המוזיקה מהיוטיוב כי כבר התקדמנו מהעידן של הדיסקים בכדי לשמור על אפקט ההפתעה . שרי רקדן בטן מתחיל את הערב בכניסה מרשימה ומפתיעה עם כל מיני גימיקים השמורים במערכת על מנת שלא יועתק חחח זה סוד כמוס . שרי רקדן בטן רוקד כמה סגנונות ריקוד : ריקוד עם מקל צעיף ושאר אביזרי ריקוד . כל ההפעלה מתמקדת סביב הכלה והכלה תמיד נמצאת במרכז העיניינים וכולנו עוטפים את הכלה בהמון ריקודים שמחה ואושר ומשגעים אותה ומרקידים אותה עד שהיא תדע לרקוד ריקודים בחתונה .

שרי רקדן בטן תמיד מגיע עם עוד מישהי שעוזרת לו בהפעלה , נוכחות של אישה תמיד תורמת לבנות לתחושת הנוחות לרקדן בטן שרי חשוב שתרגישו בנוח ותהנו . בהמשך שרי רקדן בטן רוקד עם כלת השימחה בדואט משותף ולאחר מכן מעביר לכלל המשתתפות סדנא בלימוד ריקודי בטן (מחול מזרחי ) עם כל מיני טיפים בריקוד וכיצד לצאת מושלמות בצילומי הוידיאו של החתונה . הסדנא מועברת באווירה של חפלה שמח וכיף ,עם יחס אישי , חיוכים וצחוקים עם הומור מתובל ,פירוט של התנועות והדגמה שלהם עם דגש על פיתוח יכולת האילתור . שרי רקדן בטן מלמד אתכן ריקוד קבוצתי שאותו תוכלו לרקוד ביום החתונה ולהפתיע את אורחי החתן והכלה בריקוד מדליק ומקפיץ .

בכל הפעלה למסיבת רווקות שרי הרקדן בהפעלה מתאים את ההפעה של מסיבת הרווקות במיוחד בשבילכן עם המון תיחכום ויצירתיות ודגש על שיתוף חברותיה של הכלה וכל הסובבים אותה . לשרי רקדן בטן חשוב שתהנו ותהיו מרוצות ולהפעלה של שרי הרקדן אתן צריכות להכין : המון מצב רוח , מערכת הגברה , מקום לרקוד , מאוורר או מזגן בשלוף , אלכוהול להשקות קצת את הבנות כי לאלכוהול יש קצת אפקט שהוא משחרר את הבנות ויגרום להן להשתחרר (חשוב לא לשתות יין כי ליין יש אפקט מרדים אבל גם אם תרדמו יש לשרי הרקדן את הכלים שיעירו אתכן מהשינה ) .

לרקדן בטן למסיבת רווקות שרי יש המון ניסיון בתחום ההפעלות למסיבת רווקות . רקדן בטן שרי הוזמן למסיבת רווקות של נשים שהן לקויות שמיעה , על אף היותן לא שומעות הבנות מאוד נהנו מהיחס החם והאישי של שרי רקדן בטן ומאוד התפעלו מהנתינה וקבלת השונה ( בתכלס כולנו אנשים שבאנו להנות וכולנו שווים ומגיע לכולם לשמוח ולהנות ואף מכשול לא יכול לעמוד בדרכו של שרי הרקדן מלשמח אתכן .

שרי רקדן בטן הוא רקדן לכל סוג של אירוע ובעל פתיחות לקבלה של כל סוגי האנשים מכל המגזרים והמינים .לרקדן בטן שרי היו הפעלות בקרב הקהילה הגאה  , לא משנה מי אתם ומהי הנטייה המינית שלכם לכולם מגיע להנות ולשמוח וללמוד לרקוד . שרי הרקדן יתן לכם טיפים בכדי שהאירוע שלכם יהיה מושלם בהצלחה באירגון מסיבת הרווקות ונתראה בשמחות .

להזמנות חייגו 0503005077