רקדן בטן לחינה אטרקציה לחינה מרוקאית

 

חינה הוא אירוע מאוד משמח שבו כל המשפחה מתאחדת בכדי לשמוח ולהנות . בחינה שמים דגש על אלמנטים של מתוק , שמחה ,אושר. במהלך טקס החינה מברכים את הזוג שיהיה לו מתוק ושחיי הנישואין יעלו יפה ויהיו מתוקים מדבש .

טקס החינה נהוג בקרב עדות המזרח , בטקס זה מורחים הכלה והחתן את הידיים בחינה בצורה עגולה על כפות ידיהם כרמז לצורתו של מטבע כברכה לשפע ופרנסה . מריחת החינה על ידיי הכלה מסמלת פוריות - תקווה להריון וללידה .מריחת החינה על כפות ידיהן של חברות הכלה מסמלת את תקוותן להינשא בעתיד . טקס החינה מהווה מעבר בין חיי הרווקות לחיי הזוגיות .

מקור המילה חינה הוא צירוף המילים למצוא חן , בערב החינה הכלה צריכה למצוא חן בעיני חתנה המיועד . ביהדות פירוש נוסף לחינה הן שלושת המצוות שבהן מצווה האישה והן :

ח - חלה - מצוות הפרשת חלה מן הבצק .

י - ילדים - " פרו ורבו ומלאו את הארץ " .

נ - נידה - מצווה הקשורה בטהרת הגוף .

ה - הדלקת נרות שבת .

 

בחינה הדגש הוא לשמוח , לרוב תמצאו רקדנית בטן או רקדן בטן שישלהב את האורחים שלכם , שרי רקדן בטן הוא האטרקציה המרעננת לחינה . הוא מרקיד ומשמח את כולם ונכנס באפקט של הפתעה ככה שכל האורחים שלכם יהיו בהלם ומוקסמים מכמויות השימחה מההפתעה שאירגנתם להם . שרי רקדן בטן ירקוד עם הכלה והחתן בדואט משותף לאחר מכן יעבור לשגע את הקהל שלכם עם ריקודים באווירה של חפלה שמח וכיף . ירקוד המון סגנונות ריקוד .

כל מופע נבנה במיוחד ומותאם בהתאם לבקשות שלכם .המופעים הם מאוד מושקעים ומגוונים עם שלל תלבושות .שרי רקדן בטן יקפיץ אתכם עם סולו דרבוקות ישתף את הקהל במוזיקה מוכרת ומקורית .רחבת הריקודים תהיה עמוסה בחברים משפחה שיעשו לכם שמח ולא ירצו לעזוב את רחבת הריקודים . בהמשך עושים את טקס מריחת החינה החינה . רקדן בטן שרי מלווה את הכלה והחתן בריקוד עם קערת החינה והצלחות העמוסות בדברי מתיקה לרחבת הריקודים .